WYNIKI FINAŁÓW KONKURSU:
|
konkurs plastyczny - etap ogólnopolski
- I miejsce -
Karolina Wójcik - Szkoła Podstawowa nr 163 w Warszawie nauczyciele prowadzący Agnieszka Krakowiak i Maria Szczerbakowicz
- II miejsce -
Sara Maria Kaminiarz - Szkoła Podstawowa nr 7 w Lesznie nauczyciel prowadzący Raisa Zalesińska
- III miejsce -
Monika Żywiecka - Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku nauczyciel prowadzący Ewa Szuchyta
- IV miejsce -
Wiktoria Kaleta - Szkoła Podstawowa nr 46 w Sosnowcu nauczyciel prowadzący Barbara Wybraniec
- V miejsce -
Emilia Sarna - Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym nauczyciel prowadzący Grażyna Bieniek
- VI miejsce -
Nikola Chmielowiec - Zespół Placówek Oświatowych w Chociwlu nauczyciel prowadzący Sławomir Nowicki
- VII miejsce -
Paulina Jakubowska - Szkoła Podstawowa w Leśmierzu nauczyciel prowadzący Katarzyna Ogonowska
|
konkurs wiedzy - poziom gimnazjalny
- I miejsce -
Maciej Dubaj - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie nauczyciele prowadzący Urszula Jemielniak
- II miejsce -
Marta Kowalczyk - Gimnazjum nr 10 w Tychach nauczyciel prowadzący Katarzyna Dacy-Ignatiuk
- III miejsce -
Kamila Flejterska - Publiczne Gimnazjum im. F. Staffa w Rudzie Malenieckiej nauczyciel prowadzący Wioletta Flejterska
- IV miejsce -
Kacper Kiereta - Gimnazjum nr 2 w Ostrzeszowie nauczyciel prowadzący Kornelia Cempel
- V miejsce -
Józef Sędziak - Gimnazjum nr 3 w Toruniu nauczyciel prowadzący Anna Dereszewska
- VI miejsce -
Roksana Woźniak - Publiczne Gimnazjum w Kamieniu Pomorskim nauczyciel prowadzący Sławomir Guzik
- VII miejsce -
Maciej Firleta - Gimnazjum nr 1 w Przeworsku nauczyciel prowadzący Elżbieta Wielobób
|
konkurs teoretyczny - poziom ponadgimnazjalny
- I miejsce -
Katarzyna Nowak - Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Tarnowskich Górach nauczyciele prowadzący Aleksandra Wtorek
- II miejsce - Karol Kowalski - Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Nakle nad Notecią nauczyciel prowadzący Hanna Pietrucin
- III miejsce - Małgorzata Pajdak - Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Krakowie nauczyciel prowadzący Eliza Wojtasik
- IV miejsce - Kacper Paczutkowski - Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim nauczyciel prowadzący Ilona Śmigiel
- V miejsce - Zuzanna Chabielska - Liceum Dwujęzyczne nr 4 we Wrocławiu nauczyciel prowadzący Adrianna Kot-Łukowicz
- VI miejsce - Monika Barbachowska - Liceum Ogólnokształcące w Łochowie nauczyciel prowadzący Sylwestra Strąk
- VII miejsce - Michał Sawicki - Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Kołobrzegu nauczyciel prowadzący Renata Banasiak
|
|