konkurs wiedzy - szkoły gimnazjalne
I miejsce
Roksana Woźniak — Publiczne Gimnazjum w Kamieniu Pomorskim - nauczyciel prowadzący - Sławomir Guzik
II miejsce
Karina Skołożyńska — Gimnazjum w Karsku - nauczyciel prowadzący — Małgorzata Kałużna
III miejsce
Klara Makówka - Publiczne Gimnazjum w Kamieniu Pomorskim - nauczyciel prowadzący - Sławomir Guzik
wyróżnienia
Olga Chłopek
- Gimnazjum nr 6 w Zielonej Górze
- nauczyciel prowadzący - Ryszard Lisowki
Anna Domagała
- Gimnazjum nr 6 w Zielonej Górze
- nauczyciel prowadzący - Ryszard Lisowki
Katarzyna Kosowska - Gimnazjum w Ustroniu Morskim - nauczyciel prowadzący - Ewa Bielec
wyróżnienia pozaregulaminowe
Aleksander Piskorz - Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze - nauczyciel prowadzący - Anna Sienkiewicz
Magdalena Misiewicz - Gimnazjum w Dębnie - nauczyciel prowadzący - Dorota Podbereska
Maja Chocianowska - Gimnazjum w Postominie - nauczyciel prowadzący - Anna Kreft
Nagroda Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie
Magdalena Honkowicz - Gimnazjum w Golczewie
- nauczyciel prowadzący - Joanna Maciejewska
Kinga Kowalczyk - Gimnazjum nr 6
w Zielonej Górze - nauczyciel prowadzący - Ryszard Lisowski
Anna Bocoń - Gimnazjum nr 1
W Zielonej Górze - nauczyciel prowadzący - Eulalia Szatkowska
konkurs wiedzy - szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce
Michał Sawicki - I LO w Kołobrzegu
- nauczyciel prowadzący - Renata Banasiak
II miejsce
Sonia Najwer - I LO w Goleniowie
- nauczyciel prowadzący - Ewa Frąckiewicz
III miejsce
Kacper Muszyński - Centrum kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Elektryk” w Nowej Soli
- nauczyciel prowadzący - Iwona Marciniec
wyróżnienia
Luiza Siutyła - LO w Czaplinku
- nauczyciel prowadzący - Hanna Chwiałkowski
Kinga Niegowska - Zespół Szkół Morskich w Kołobrzegu
- nauczyciel prowadzący - Joanna Turajska, Ewa Stachowiak
Mikołaj Gajowski - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie
- nauczyciel prowadzący - Edyta Daszkiewicz
wyróżnienia pozaregulaminowe
Patrycja Pieczyńska - Zespół Szkół Morskich w Kołobrzegu
- nauczyciel prowadzący - Joanna Turajska, Ewa Stachowiak
Maciej Marcinkowski - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dębnie
- nauczyciel prowadzący - Małgorzata Zaradzka
Kamila Adamczyk - ZSO w Gubinie
- nauczyciel prowadzący - Małgorzata Mularczyk
Nagroda Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie
Paulina Urkiel - I LO
w Czaplinku - nauczyciel prowadzący - Hanna Chwiałkowska
Aleksandra Mlak - Zespół Szkół Morskich
w Kołobrzegu - nauczyciel prowadzący - Ewa Stachowiak, Joanna Turajska
Magdalena Bobowicz - I LO
w Czaplinku - nauczyciel prowadzący - Hanna Chwiałkowska