Rok 2019
- styczeń – zwyciężczyni: MAŁGORZATA TROCIUK z Włodawy;
- luty – zwyciężczyni: MAŁGORZATA PIOTROWICZ z Bydoszczy;
Rok 2018
- styczeń – zwyciężczyni: AGATA JASZCZUK z Ignatek-Osiedla;
- Luty – zwycięzca: BARTŁOMIEJ KORSZEŃ z Lublina;
- marzec – zwyciężczyni: KAROLINA ŚWINIARSKA z Redy;
- kwiecień – zwycięzca: KRYSTIAN SZYMCZYK z Kraśnika;
- maj– zwycięzca: MATEUSZ MICHALAK z Łukowa;
- czerwiec – zwyciężczyni: AGATA MERING z Warszawy;
- lipiec – zwycięzca: BARTŁOMIEJ BIRONT z Zamościa;
- sierpień – zwycięzca: WOJCIECH ŻUCHOWICZ Z Chorzowa;
- wrzesień – zwyciężczyni: PAULINA RYN z Siedlec;
- październik – zwycięzca: MAREK FRANUS z Niska;
- listopad – zwyciężczyni: PATRYCJA BARAN z Gdańska;
- grudzień– zwycięzca: MICHAŁ PAULIŃSKI z Gorzowa Wielkopolskiego;
Nagrodę roczną zdobył SEBASTIAN BEDNARCZYK ze Starej Góry.
Rok 2017
- styczeń – zwyciężczyni: FAUSTYNA KWIECIEŃ Z Drzewicy;
- luty – zwyciężczyni: KLAUDIA KULETA z Opoczna;
- marzec – zwyciężczyni: KATARZYNA CZERCZAK ze Stoku;
- kwiecień - zwyciężczyni: MARTA MROŻEK-STRUTYŃSKA z Krakowa;
- maj - zwycięzca: KRYSTIAN OZON z Dobrzechowa
- czerwiec – zwyciężczyni: GRAŻYNA ZAJĄC z Ostrołęki;
- lipiec - zwycięzca: PIOTR KASPEROWICZ z Iławy;
- sierpień- zwycięzca: ANDRZEJ GŁĄB z Jarosławia;
- wrzesień – zwyciężczyni: EWA KOSIEWICZ z Brzeska;
- październik – zwycięzca: LEONARD MATCZYŃSKI z Bydgoszczy;
- listopad – zwyciężczyni: JOANNA STAWSKA z Dobieszewic;
- grudzień– zwycięzca: SEBASTIAN BEDNARCZYK ze Starej Góry;
Nagrodę roczną zdobyła GABRIELA JOËL z Warszawy.
Rok 2016
- styczeń – zwyciężczyni: KATARZYNA NOWAK z Krupskiego Młyna;
- luty – zwyciężczyni: KAROLINA BIEŃKO z Ligoty;
- marzec – zwycięzca: SZYMON BELZYT ze Sztumu;
- kwiecień – zwyciężczyni: JOLANTA SMOLEŃSKA Z Ełku;
- maj – zwyciężczyni: DOROTA SOWA Z Piły;
- czerwiec – zwyciężczyni: DARIA SIKORA Z Dobrzykowa;
- lipiec – zwyciężczyni: EWELINA JANIGA Z Żor;
- sierpień – zwyciężczyni: ANNA ZUBEK z Będzina-Grodźca;
- wrzesień – zwyciężczyni: MARTYNA GÓRSKA Z Dzbenina;
- październik – zwyciężczyni: KATARZYNA ZALEWSKA Z Cibor Chrzczon;
- listopad – zwycięzca: JAKUB ŁADA z Brwinowa;
- grudzień – zwyciężczyni: KATARZYNA WILCZEWSKA z Białegostoku;
Nagrodę roczną zdobył ANDRZEJ GŁĄB z Jarosławia.
Rok 2015
- styczeń – zwycięzca: ANDRZEJ GŁĄB z Jarosławia ;
- luty – zwyciężczyni: WERONIKA WACŁAWIK z Kraśniczyna;
- marzec – zwyciężczyni: PAULINA LENKIEWICZ z Połęcka;
- kwiecień – zwyciężczyni: KATARZYNA WITKIEWICZ z Zielonej Góry;
- maj – zwycięzca: JÓZEF SĘDZIAK z Torunia;
- czerwiec – zwyciężczyni: JULIA ALABA z Siedlec;
- lipiec – zwyciężczyni: GABRIELA JOËL z Warszawy;
- sierpień – zwyciężczyni: AGNIESZKA KRÓL z Rudnik;
- wrzesień – zwycięzca: PAWEŁ PIOTROWSKI z Chęcin;
- październik – zwyciężczyni: KLAUDIA SZABŁOWSKA Z Rzekunia;
- listopad – zwyciężczyni: JADWIGA MOSKAL z Jasła;
- grudzień – zwyciężczyni: TERESA PAJĄK ze Świerklan;
Nagrodę roczną zdobył PAWEŁ ZAWADA z Warszawy.
Rok 2014
- styczeń – zwyciężczyni: ANNA DUBIEL z Bóbrki;
- luty – zwyciężczyni: AGNIESZKA PRZYBYŁA z Wyżnego;
- marzec – zwyciężczyni: KAROLINA OCHMAŃSKA z Teodorowa;
- kwiecień – zwycięzca:PAWEŁ SZCZEŚNIAK z Końskich;
- maj – zwyciężczyni:ILONA SEKUDEWICZ z Kątnych;
- czerwiec – zwycięzca:WOJCIECH WIELOBÓB z Przeworska;
- lipiec – zwyciężczyni:MONIKA KURAŚ z Tychów;
- sierpień – zwyciężczyni: MAŁGORZATA OLEKSIAK ze Skubianki;
- wrzesień – zwycięzca: JAROSŁAW DZIUBEK z Kielc;
- październik – zwyciężczyni: MONIKA STANIA z Mysłowic;
- listopad – zwyciężczyni: DANUTA HARAF-SĘK z Nieskurzowa Starego;
- grudzień – zwycięzca: ROBERT WACHOCKI ze Spławia;
Nagrodę roczną zdobył ANDRZEJ WINCKIEWICZ ze Świętochłowic.
Rok 2013
- styczeń – zwyciężczyni: PATRYCJA ŻURAWSKA z Wólki Wiśniewskiej;
- luty – zwyciężczyni: MIROSŁAWA STANKIEWICZ z Warszawy;
- marzec - zwycięzca: DARIUSZ WOJTALA z Przasnysza;
- kwiecień – zwyciężczyni: KINGA ZALEWSKA Z Boguszewa;
- maj – brak prawidłowej odpowiedzi;
- czerwiec – zwyciężczyni: MAGDALENA PASTUSZYŃSKA z Krakowa;
- lipiec – zwyciężczyni: JUSTYNA WOLSKA z Sochaczewa;
- sierpień – zwyciężczyni: MONIKA KĘPKA z Bieniędzic;
- wrzesień – brak prawidłowej odpowiedzi;
- październik – zwyciężczyni: MARTYNA WIERZBICKA z Siedlec;
- listopad – zwyciężczyni: MAŁGORZATA HRYNIEWICZ z Łosic;
- grudzień – zwycięzca: SŁAWOMIR KOCOT z Kalet;
Nagrodę roczną zdobył ŁUKASZ KAŁWAK z Działoszyna.
Rok 2012
- styczeń – zwyciężczyni: ELŻBIETA GŁAZ z Lipinek;
- luty – zwycięzca: RADOSŁAW WILCZKOWIAK z Tworzanek;
- marzec – zwyciężczyni: KLAUDIA ADAMCZAK z Ujścia;
- kwiecień – zwycięzcy: JOANNA I KRZYŚ KUŁAKOWSCY z Warszawy;
- maj – zwyciężczyni: JOANNA KORYCIŃSKA z Siedlec;
- czerwiec – zwyciężczyni: EWA GRABOWSKA z Górali;
- lipiec - zwycięzca: WOJCIECH BUCZKOWSKI z Podlesia;
- sierpień – zwyciężczyni: BRYGIDA KINZEL z Siemianowic Śląskich;
- wrzesień – zwyciężczyni: MAGDALENA ZALEWSKA z Siedlec;
- październik - zwycięzca: ŁUKASZ KAŁWAK z Działoszyna;
- listopad – zwyciężczyni: MAŁGORZATA PALIGA z Koziegłów;
- grudzień – zwycięzca: KONRAD ZWIEROWICZ z Cegłowa;
Nagrodę roczną zdobyła BRYGIDA KINZEL z Siemianowic Śląskich.
Rok 2011
- styczeń – zwycięzca: KAMIL GORECKI z Kolechowic Folwarku;
- luty – zwyciężczyni: URSZULA OBERTANIEC z Trzebiatowa ;
- marzec – zwycięzca: ALEKSANDER WACHCIŃSKI z Morąga;
- kwiecień – zwyciężczyni: GABRIELA KUK z Puław;
- maj – zwyciężczyni: BARBARA BIERUT z Chorzowa;
- czerwiec – zwyciężczyni: JULIA PYTEL z Mościska;
- lipiec – zwycięzca: JAKUB TYWANEK z Serocka;
- sierpień – zwyciężczyni: MAŁGORZATA KURKIEWICZ ze Słupska;
- wrzesień – zwycięzca: JACEK NATORSKI z Warszawy;
- październik – zwyciężczyni: ALEKSANDRA TRZYMKOWSKA ze Skulska;
- listopad – zwyciężczyni: KATARZYNA KRAJEWSKA ze Słupska;
- grudzień – zwyciężczyni: IZABELLA CZARNECKA z Nowego Dąbia;
Nagrodę roczną zdobyła WIOLA WINIARZ z Poluńc.
Rok 2010
- styczeń – zwyciężczyni: ANNA DUBIEL z Chorkówki;
- luty – zwyciężczyni: JUSTYNA ŚWIĄTKOWSKA z Chodowa;
- marzec – zwycięzca: BOGUSŁAW ANDRUCHOWICZ z Torunia;
- kwiecień – zwyciężczyni: ANNA CIEPŁOCH ze Zduńskiej Woli;
- maj – zwycięzca: JERZY SOŁTYSIK z Bielawy;
- czerwiec – zwyciężczyni: MAŁGORZATA BUDA z Komorowa;
- lipiec – zwycięzca: PIOTR PALICH z Szarowa;
- sierpień – zwyciężczyni: AGNIESZKA BORKOWSKA z Gdyni;
- wrzesień – zwyciężczyni: KATARZYNA ZBOIŃSKA z Wrocławia;
- październik – zwyciężczyni: WIOLA WINIARZ z Poluńc;
- listopad – zwyciężczyni: SYLWIA FYDRYCH z Wygody;
- grudzień – zwycięzca: MATEUSZ ĆWIEK ze Szprotawy;
Nagrodę roczną otrzymuje SYLWIA FYDRYCH z Wygody.
Rok 2009
- styczeń – zwyciężczyni: MAŁGORZATA SOŚNIA z Ożarowa Maz.;
- luty – zwyciężczyni: ANNA STĘPNIEWSKA z Lublina;
- marzec – zwyciężczyni: MONIKA RYBCZYK z Gorlic;
- kwiecień/maj – zwyciężczyni: ANNA AUGUSTOWSKA z Korczyny;
- czerwiec – zwycięzca: SEBASTIAN BOJAR z Pełcha;
- lipiec – zwyciężczyni: IRMINA WEJNER ze Starachowic;
- sierpień – zwyciężczyni: LIDIA WAWRZAK z Krzywych;
- wrzesień – zwyciężczyni: ELŻBIETA WALCZAK-MISZCZAK z Krasocina;
- październik – zwycięzca: PRZEMYSŁAW RZEPKA z Krakowa;
- listopad – zwyciężczyni: MAŁGORZATA SOŚNIA z Ożarowa Maz.;
- grudzień – zwycięzca: JERZY SOŁTYSIK z Bielawy;
Nagrodę roczną otrzymuje Małgorzata Sośnia z Ożarowa Mazowieckiego.
Rok 2008
- styczeń – zwycięzca: BARBARA ANTONOWICZ ze Szczecina;
- luty – zwycięzca: ROBERT RURARZ z Lublina;
- marzec – zwycięzca: ADAM BIAŁEK z Ostrowa Wielkopolskiego;
- kwiecień – zwycięzca: JANINA STANECZKO ze Świętochłowic;
- maj – zwycięzca: MARTA BAKAJ z Darłowa;
- czerwiec – zwycięzca: LEOKADIA BRYJA z Wołczyna;
- lipiec – zwycięzca: DOMINIKA MAŃKA z Libiąża;
- sierpień – zwycięzca: JOANNA BIELNIAK z Sulechowa;
- wrzesień – zwycięzca: IRENEUSZ MIREK z Jawornika;
- październik – zwycięzca: ANETA MUSIK z Nakła;
- listopad – zwycięzca: EMILIA STREJCH z Bliżyna;
- grudzień – zwycięzca: KINGA ŻERAŃSKA z Różana;
Nagrodę roczną otrzymuje Barbara Antonowicz ze Szczecina.
Rok 2007
- styczeń – zwycięzca: IZABELA SZACHNIEWICZ z Łodzi;
- luty
- marzec – zwycięzca: EWA NAWIEŚNIAK z Mszany Dolnej;
- kwiecień – zwycięzca: AGATA KOLANKOWSKA z Żarowa;
- maj – zwycięzca: MAGDALENA ŚCIŚLEWSKA z Kutna;
- czerwiec – zwycięzca: MAŁGORZATA TWOREK z Chełmna;
- lipiec – zwycięzca: DOROTA JACZUK z USA;
- sierpień – zwycięzca: AGATA JASZCZUK z Kleosina;
- wrzesień – zwycięzca: KINGA TYLISZCZAK ze Złockiego;
- październik – zwycięzca: HANNA PIECYCHNA z Dybowa-Kolonii;
- listopad – zwycięzca: MARZENA KUCHARCZYK z Reczu;
- grudzień – zwycięzca: EDYTA WOJTUŃ z Bzianki;
Nagrodę roczną otrzymuje Izabela Szachniewicz z Łodzi.
Rok 2006
- styczeń – zwycięzca: ŁUKASZ GARBACZ z Będzina;
- luty – zwycięzca: IWONA PROCIEWICZ z Brzegu;
- marzec – zwycięzca: PIOTR WIERZBICKI z Żyrardowa;
- kwiecień – zwycięzca: JAKUB NOCOŃ z Rudy Śląskiej;
- maj – zwycięzca: TOMASZ GERLICH z Nakła Śląskiego;
- czerwiec – zwycięzca: KAROL DOLIŃSKI z Krakowa;
- lipiec – zwycięzca: BARTEK DEGÓRSKI z Gniezna;
- sierpień – zwycięzca: ANNA PAJDAK z Zakopanego;
- wrzesień – zwycięzca: MARZENA MICHALAK z Warszawy;
- październik – zwycięzca: JAKUB GORTADT z Krakowa;
- listopad – zwycięzca: ANNA NAWIEŚNIAK z Mszany Dolnej;
- grudzień – zwycięzca: IZABELA SZACHNIEWICZ z Łodzi;
Nagrodę roczną otrzymuje Bartek Degórski z Gniezna.
Rok 2005
- styczeń – zwycięzca: URSZULA BORKOWSKA z Zakopanego;
- luty – zwycięzca: JOANNA JAMRO z Gorlic;
- marzec – zwycięzca: KATARZYNA KRAJEWSKA ze Słupska;
- kwiecień – zwycięzca: KRZYSZTOF DYMET z Poznania;
- maj – zwycięzca: STANISŁAW BARTOSIK z Tarnowa;
- czerwiec – zwycięzca: RAFAŁ BARCIK ze Skawiny;
- lipiec – zwycięzca: ALICJA NOWAK z Mielca;
- sierpień – zwycięzca: RAFAŁ BARCIK ze Skawiny;
- wrzesień – zwycięzca: MAREK KACHNIC z Torunia;
- październik – zwycięzca: KRZYSZTOF DYMET z Rojewa;
- listopad – zwycięzca: MATEUSZ ZADRUŻNY z Katowic;
- grudzień – zwycięzca: JOANNA KAŁEK z Poznania;
Nagrodę roczną otrzymuje Mirosława Stankiewicz z Warszawy.
Rok 2004
- styczeń – zwycięzca: ALICJA NOWAK z Mielca;
- luty – zwycięzca: DARIA ANDRUSZKIEWICZ z Jeleniej Góry;
- marzec – zwycięzca: MARCIN DOBAS z Kiełpina;
- kwiecień – zwycięzca: JAROSŁAW DOBAS z Łomianek;
- maj – zwycięzca: JACEK DĄBROWSKI z Mogielnicy;
- czerwiec – zwycięzca: RYSZARD ŁĄGIEWKA z Krakowa;
- lipiec – zwycięzca: EWA SKÓRA z Sosnowca;
- sierpień – zwycięzca: WOJCIECH BEŁKA z Łomianek;
- wrzesień – zwycięzca: DARIA ANDRUSZKIEWICZ z Wrocławia;
- październik/listopad – zwycięzca: KATARZYNA WARZECHA z Łodzi;
- grudzień – zwycięzca: PIOTR KOTULA z Chorzowa;
Nagrodę roczną otrzymuje Daria Andruszkiewicz z Wrocławia.
Rok 2003
- styczeń – zwycięzca: MARCIN BRĄGIEL z Cieklina;
- luty – zwycięzca: MICHAŁ PISARZOWSKI z Tychów;
- marzec – zwycięzca: EWA HELMAN z Będzina;
- kwiecień – zwycięzca: TOMASZ GARGASZ z Jasienicy Rosielnej;
- maj-czerwiec – zwycięzcy: MACIEJ DUDA z Puław i ALICJA NOWAK z Mielca;
- lipiec – zwycięzca: MARTA ROJEK z Krakowa;
- sierpień – zwycięzca: MONIKA ŁUCZAK z Warszawy;
- wrzesień – zwycięzca: MAGDA ZIEMAN z Rumii;
- październik – zwycięzca: MONIKA ŁUCZAK z Warszawy;
- listopad – zwycięzca: MARCIN ORTYL z Chorzelowa;
- grudzień – zwycięzca: KRZYSZTOF WALASEK z Rumii;
Nagrodę roczną otrzymuje Marcin Ortyl z Chorzelowa.
Rok 2002
- styczeń – zwycięzca: MAGDALENA ŻUCHOWSKA ze Słupska;
- luty – zwycięzca: MATEUSZ MICHALEWSKI z Krakowa;
- marzec – zwycięzca: EWA GŁADYSZ z Łodzi;
- kwiecień – zwycięzca: MACIEJ DUDA z Puław;
- maj – zwycięzca: JOANNA PSZONKA z Ciszycy;
- czerwiec – zwycięzca: ADAM DOMAGAŁA z Gorzyc;
- lipiec – zwycięzca: OLAF CZUBLA z Łodzi;
- sierpień – zwycięzca: KORNELIA STANECZKO ze Świętochłowic;
- wrzesień – zwycięzca: PIOTR ZAWRZYKRAJ z Warszawy;
- październik – zwycięzca: EDYTA KWIATEK z Jasła;
- listopad – zwycięzca: JACEK GLAPIŃSKI z Przemkowa;
- grudzień – zwycięzca: MAGDA ZIEMANN z Rumii;
Nagrodę roczną otrzymuje Bogusław Andruchowicz z Torunia. Nagrodą jest chryzopraz.
Rok 2001
- styczeń – zwycięzca: MAREK KACHNIC z Torunia;
- luty – zwycięzca: WOJTEK DRZEWICKI z Chojnowa;
- marzec – zwycięzca: PIOTR LENIK z Jastrzębia Zdroju;
- kwiecień – zwycięzca: RADOSŁAW SUDOŁOWICZ;
- maj – zwycięzca: KRZYSZTOF WALASEK z Rumii/Gdynia;
- czerwiec – zwycięzca JADWIGA POPIELA z Krakowa;
- lipiec – zwycięzca PIOTR KUBIAK z Poznania;
- sierpień – zwycięzca ANNA FRANEK z Gniezna;
- wrzesień – zwycięzca BOGUSŁAW ANDRUCHOWICZ z Torunia;
- październik – zwycięzca PRZEMYSŁAW MYRCHA z Jeleniej Góry;
- listopad – zwycięzca DAREK BEMBENISTA z Rybnika;
- grudzień – zwycięzca TOMASZ BUBROWSKI z Krakowa;
Nagrodę roczną otrzymuje Krzysztof Walasek z Rumii.
Rok 2000
- styczeń – zwycięzca: BARTEK GAZDA z Lublina;
- luty – zwycięzca: KRZYSZTOF WALASEK z Warszawy;
- marzec – zwycięzca: JAKUB DĄBROWSKI z Warszawy;
- kwiecień – zwycięzca: DOROTA JACZUK z USA;
- maj – zwycięzca: WIT ŁABASZEWSKI z Warszawy;
- czerwiec – zwycięzca: STEFANIA DOBERSZTYN z Gniezna;
- lipiec – zwycięzca: MIKOŁAJ POPŁAWSKI z Poznania;
- sierpień – zwycięzca: MAREK KACHNIC z Torunia;
- wrzesień – zwycięzca: ADAM SZWED z Łodzi;
- październik – zwycięzca: ANNA POPŁAWSKA z Poznania;
- listopad – zwycięzca: RADOSŁAW SUDOŁOWICZ z Wrocławia;
- grudzień – brak prawidłowej odpowiedzi;
Nagrodę roczną otrzymuje Mikołaj Popławski z Poznania. Nagrodą jest górnojurajski radiolaryt z Pienin.
Rok 1999
- kwiecień – zwycięzca: RADOSŁAW PRAŁAT z Poznania;
- maj – zwycięzca: MAREK LITWIN z Kanady;
- czerwiec – zwycięzca: JOLANTA GRYGOROWICZ z Czeladzi;
- lipiec – zwycięzca: PAWEŁ CZEPIEL z Sosnowca;
- sierpień – zwycięzca: JACEK ZWOLIŃSKI z Poznania;
- wrzesień – zwycięzca: RAFAŁ CHUDY z Gostynia;
- październik – zwycięzca: MAREK KACHNIC z Torunia;
- listopad – zwycięzca: MIKOŁAJ ANDRUCHOWICZ z Torunia;
- grudzień – zwycięzca: SYLWIA KESON z Tych;