Zaloguj
SOPO> Sposób cytowania

Sposób cytowania

W przypadku korzystania z wszelkich danych witryny internetowej projektu SOPO prosimy stosować się do poniższych reguł cytowania.

Mapa

Autor/autorzy, rok, tytuł, gmina, powiat, województwo, miejsce publikacji
Według zamieszczonej poniżej tabeli "Wykaz autorów map osuwisk i terenów zagrożonych"

PRZYKŁAD
Mrozek T., Wójcik A., Nescieruk P., 2013 – Mapa osuwisk i terenów zagrożonych ruchami masowymi w skali 1:10000, gm. Stryszawa, pow. suski, woj. małopolskie.
http://geoportal.pgi.gov.pl/portal/page/portal/SOPO [dostęp 29 lutego 2012]

Karta

Autor/autorzy, rok opracowania - tytuł (nr ewidencyjny z bazy SOPO), miejsce publikacji

PRZYKŁAD
Wójcik A., 2008 – Karta rejestracyjna osuwiska (numer ewidencyjny 12-19-055-774) w miejscowości Wieliczka.
http://geoportal.pgi.gov.pl/portal/page/portal/SOPO [dostęp 29 lutego 2012]

Objaśnienia do mapy osuwisk i terenów zagrożonych ruchami masowymi


Autor/autorzy, rok opracowania – tytuł, gmina, powiat, województwo, miejsce publikacji

PRZYKŁAD
Laskowicz I., Warmuz B., 2009 – Objaśnienia do Mapy osuwisk i terenów zagrożonych ruchami masowymi w skali 1:10000, gm. Bochnia, pow. bocheński, woj. małopolskie.
http://geoportal.pgi.gov.pl/portal/page/portal/SOPO [dostęp 29 lutego 2012]

Inne dokumentacje zamieszczone na witrynie

Autor/autorzy, rok opracowania - tytuł, gmina, powiat, województwo, miejsce publikacji

Wszystkie inne dane (np. rysunki, zdjęcia, komentarze) zawarte na portalu internetowym SOPO należy opatrzeć komentarzem „dane pochodzą z zasobów witryny internetowej Projektu SOPO prowadzonej przez PIG-PIB”.

Dostępne jest sortowanie danych według kolumn po kliknięciu w nagłówek kolumny. Po pierwszym kliknięciu rosnąco a po drugim malejąco.
Powrót do początkowego ustawienia po odświeżeniu strony, np. klawiszem F5

Ascending Descending
 Gmina   Powiat   Województwo   Aktualność terenowa   Autor   koordynator   Rok publikacji 
Cieszyn cieszyński śląskie 2004 Antoni Wójcik Dariusz Grabowski 2004
Gorlice  gorlicki małopolskie 2004, ca 2014 Wojciech Rączkowski, Antoni Wójcik, Teresa Mrozek, Ziemowit Zimnal Dariusz Grabowski 2004
Połaniec staszowski świętokrzyskie 2007.12 Marcin Kos Dariusz Grabowski 2007
Strzyżów strzyżowski podkarpackie 2004, ca 2012 Antoni Wójcik, Wojciech Rączkowski, Ziemowit Zimnal, Paweł Marciniec, Dariusz Grabowski Dariusz Grabowski 2004
Władysławowo pucki pomorskie 2007.12 Leszek Jurys, Marta Neumann, Władysława Rudeńska, Tomasz Woźniak Dariusz Grabowski 2007
Włodawa włodawski lubelskie 2007.12 Dariusz Grabowski, Dariusz Gałązka Piotr Nescieruk 2007
Włodawa miasto włodawski lubelskie 2007.12 Dariusz Grabowski, Dariusz Gałązka Piotr Nescieruk 2007
Bochnia bocheński małopolskie 2009.05 Izabela Laskowicz, Bartłomiej Warmuz, Paweł Marciniec Ziemowit Zimnal/Antoni Wójcik 2009
Bochnia miasto bocheński małopolskie 2009.05 Izabela Laskowicz, Bartłomiej Warmuz, Bogusław Bąk, Paweł Marciniec Ziemowit Zimnal/Antoni Wójcik 2009
Brzesko brzeski małopolskie 2009.07 Dariusz Wieczorek, Andrzej Stoiński Paweł Marciniec/Antoni Wójcik 2009
Czernichów żywiecki śląskie 2009.08 Dariusz Wieczorek, Andrzej Stoiński Ziemowit Zimnal 2009
Dębno brzeski małopolskie 2009.12 Leszek Jurys, Dorota Kaulbarsz, Jarmila Krzymińska, Marta Neumann, Władysława Rudeńska, Tomasz Woźniak, Leszek Zaleszkiewicz Paweł Marciniec/Antoni Wójcik 2009
Gnojnik brzeski małopolskie 2009.10 Jerzy Jodłowski, Jacek Puchyra, Agnieszka Winiecka Paweł Marciniec 2009
Istebna cieszyński śląskie 2009.08 Edyta Rycio, Krzysztof Karwacki Wojciech Rączkowski 2009
Iwkowa brzeski małopolskie 2009.10 Sylwester Sydow, Piotr Dobrzański, Karolina Neczyńska Wojciech Rączkowski 2009
Laskowa limanowski małopolskie 2009.11 Ziemowit Zimnal, Jakub Czerwiec, Michał Krawczyk Wojciech Rączkowski 2009
Lipnica Murowana bocheński małopolskie 2009.10 Maciej Multan, Joanna Bagrowska, Tomasz Dobosz Ziemowit Zimnal 2009
Lipowa żywiecki śląskie 2009.08 Andrzej Albrycht, Magdalena Maleszyk Wojciech Rączkowski 2009
Łapanów bocheński małopolskie 2009.05 Zbigniew Koluch, Danuta Nowicka Wojciech Rączkowski 2009
Łodygowice żywiecki śląskie 2009.06 Kazimierz Nowacki, Alicja Jarosz, Marta Sokół Wojciech Rączkowski 2009
Milówka żywiecki śląskie 2009.08 Jarosław Kos, Łukasz Cempura, Jakub Sokalski Paweł Marciniec 2009
Nowy Wiśnicz bocheński małopolskie 2009.10 Mariusz Kmieciak, Łukasz Dudziak Ziemowit Zimnal 2009
Porąbka bielski śląskie 2009.05 Józef Boratyn, Michał Bąk, Krzysztof Kasina Ziemowit Zimnal 2009
Radziechowy-Wieprz żywiecki śląskie 2009.12 Krzysztof Lasoń, Rafał Sikora, Sylwester Wilanowski Antoni Wójcik 2009
Rajcza żywiecki śląskie 2012.12 Aleksander Biel, Dariusz Grabowski, Jarosław Kaczorowski, Paweł Różański, Adam Mydłowski, Bartłomiej Warmuz, Michał Krawczyk Piotr Nescieruk/Paweł Marciniec 2012
Trzciana bocheński małopolskie 2009.10 Jarosław Winnicki, Aleksandra Smyrak-Sikora, Agnieszka Kruzel Paweł Marciniec 2009
Węgierska Górka żywiecki śląskie 2009.12 Mirosław Kamiński, Magdalena Kucharska Antoni Wójcik 2009
Wieliczka wielicki małopolskie 2008.12 Antoni Wójcik Dariusz Grabowski 2008
Zakliczyn tarnowski małopolskie 2010.04 Leszek Jurys, Tomasz Woźniak, Anna Małka, Władysława Rudeńska, Jerzy Frydel Antoni Wójcik 2010
Żegocina bocheński małopolskie 2009.10 Jarosław Winnicki, Jacek Puchyra, Aleksandra Smyrak-Sikora Ziemowit Zimnal 2009
Żywiec żywiecki śląskie 2009.06 Bartłomiej Szałamacha, Błażej Trzmiel Wojciech Rączkowski 2009
Bestwina bielski śląskie 2009.12 Edyta Rycio, Krzysztof Karwacki Ziemowit Zimnal 2009
Bielsko-Biała miasto m. Bielsko-Biała śląskie 2010.04 Antoni Wójcik, Teresa Mrozek Dariusz Grabowski 2010
Biskupice wielicki małopolskie 2010.04 Tomasz Malata Antoni Wójcik 2010
Buczkowice bielski śląskie 2010.04 Teresa Mrozek, Antoni Wójcik Dariusz Grabowski 2010
Bystra-Sidzina suski małopolskie 2010.06 Marek Trzepla, Przemysław Gruszewicz Wojciech Rączkowski 2010
Czchów brzeski małopolskie 2010.04 Dariusz Wieczorek, Andrzej Stoiński, Rafał Dąbrowski Paweł Marciniec 2010
Czechowice-Dziedzice bielski śląskie 2010.04 Mirosław Kamiński, Weronika Danel Ziemowit Zimnal 2010
Dębowiec cieszyński śląskie 2010.04 Tomasz Woźniak, Dorota Kaulbarsz, Leszek Jurys, Anna Małka Ziemowit Zimnal 2010
Dobczyce myślenicki małopolskie 2010.04 Zbigniew Koluch, Danuta Nowicka Wojciech Rączkowski 2010
Dobra limanowski małopolskie 2010.04 Sylwester Sydow, Piotr Dobrzański, Piotr Rybak, Karolina Neczyńska Wojciech Rączkowski 2010
Gdów wielicki małopolskie 2010.04 Zbigniew Koluch, Danuta Nowicka Wojciech Rączkowski 2010
Gilowice żywiecki śląskie 2010.04 Andrzej Stoiński, Dariusz Wieczorek Paweł Marciniec 2010
Goleszów cieszyński śląskie 2010.04 Leszek Jurys, Tomasz Woźniak, Anna Małka, Władysława Rudeńska Ziemowit Zimnal 2010
Hażlach cieszyński śląskie 2009.11 Paweł Kwecko, Tadeusz Kołecki, Dariusz Grabowski Wojciech Rączkowski 2009
Jasienica bielski śląskie 2010.04 Maciej Tomaszczyk, Łukasz Nowacki Ziemowit Zimnal 2010
Jaworze bielski śląskie 2010.04 Mirosław Kamiński, Michał Wyszomierski Ziemowit Zimnal 2010
Jeleśnia żywiecki śląskie 2010.04 Zbigniew Koluch, Danuta Nowicka Paweł Marciniec 2010
Jodłownik limanowski małopolskie 2014.11 Antoni Wójcik*, Bartłomiej Szałamacha**, Błażej Trzmiel**, Dariusz Grabowski*, Sylwester Kamieniarz*, Marcin Wódka* [* PIG-PIB 2014, ** Polgeol 2010] Wojciech Rączkowski 2014
Jordanów suski małopolskie 2009.12 Waldemar Bardziński, Ryszard Chybiorz, Dominik Jura, Józef Lewandowski, Zbigniew Perski Antoni Wójcik 2009
Jordanów miasto suski małopolskie 2009.12 Ryszard Chybiorz, Waldemar Bardziński, Kazimiera Malik Antoni Wójcik 2009
Kościelisko tatrzański małopolskie 2010.04 Dariusz Wieczorek, Andrzej Stoiński Antoni Wójcik 2010
Kozy bielski śląskie 2010.04 Izabela Laskowicz, Batłomiej Warmuz, Paweł Marciniec Ziemowit Zimnal 2010
Limanowa limanowski małopolskie 2010.06 Jerzy Jodłowski, Tomasz Dobosz, Konrad Poroszewski, Agnieszka Winiecka Wojciech Rączkowski 2010
Limanowa miasto limanowski małopolskie 2010.06 Jerzy Jodłowski, Joanna Bagrowska, Agnieszka Kruzel, Paweł Opach Wojciech Rączkowski 2010
Lubień myślenicki małopolskie 2010.04 Janusz Olszak, Piotr Olchowy, Robert Kaczmarczyk Antoni Wójcik 2010
Mszana Dolna limanowski małopolskie 2009.12 Edyta Jurewicz, Jarosław Kaczorowski, Danuta Klimkiewicz, Andrzej Konon, Mirosław Ludwiniak, Wojciech Ozimkowski, Jacek Rubinkiewicz, Agnieszka Sobstyl, Michał Śmigielski, Marta Tomaszczyk Antoni Wójcik 2009
Mszana Dolna miasto limanowski małopolskie 2009.12 Edyta Jurewicz, Jarosław Kaczorowski, Danuta Klimkiewicz, Andrzej Konon, Mirosław Ludwiniak, Wojciech Ozimkowski, Jacek Rubinkiewicz, Agnieszka Sobstyl, Michał Śmigielski, Marta Tomaszczyk Antoni Wójcik 2009
Myślenice myślenicki małopolskie 2010.04 Józef Boratyn, Michał Bąk, Krzysztof Kasina Paweł Marciniec 2010
Niedźwiedź limanowski małopolskie 2009.12 Andrzej Konon, Jacek Rubinkiewicz, Michał Śmigielski, Danuta Klimkiewicz, Marta Tomaszczyk Antoni Wójcik 2009
Pcim myślenicki małopolskie 2010.04 Józef Boratyn, Jakub Sokalski, Beata Cabała Paweł Marciniec 2010
Raba Wyżna nowotarski małopolskie 2010.04 Jerzy Jodłowski, Tomasz Dobosz Paweł Marciniec 2010
Rabka-Zdrój nowotarski małopolskie 2010.04 Józef Lewandowski, Tomasz Wojciechowski, Tomasz Salomon Antoni Wójcik 2010
Raciechowice myślenicki małopolskie 2009.12 Józef Boratyn, Konrad Boroń, Konrad Górka Paweł Marciniec 2009
Rzezawa bocheński małopolskie 2009.12 Izabela Laskowicz, Bartłomiej Warmuz, Ziemowit Zimnal Paweł Marciniec 2009
Skoczów cieszyński śląskie 2009.11 Aleksander Biel, Wojciech Markowski, Dariusz Grabowski Wojciech Rączkowski 2009
Słopnice limanowski małopolskie 2010.04 Ziemowit Zimnal, Jakub Czerwiec, Michał Krawczyk Wojciech Rączkowski 2010
Spytkowice nowotarski małopolskie 2010.04 Jerzy Jodłowski, Tomasz Dobosz Paweł Marciniec 2010
Szczyrk miasto bielski śląskie 2010.04 Garecki Jarosław, Kamil Adamek, Antoni Wójcik 2010
Ślemień żywiecki śląskie 2010.04 Rafał Sikora, Krzysztof Lasoń, Sylwester Wilanowski, Michał Żaba Antoni Wójcik 2010
Świnna żywiecki śląskie 2010.04 Rafał Sikora, Krzysztof Lasoń, Sylwester Wilanowski Antoni Wójcik 2010
Tokarnia myślenicki małopolskie 2010.04 Jarosław Kos, Łukasz Cempura, Jakub Sokalski, Konrad Górka Paweł Marciniec 2010
Tymbark limanowski małopolskie 2010.04 Jerzy Jodłowski, Joanna Bagrowska, Agnieszka Kruzel Wojciech Rączkowski 2010
Ujsoły żywiecki śląskie 2012.12 Aleksander Biel, Jarosław Kaczorowski, Tadeusz Kołecki, Paweł Kwecko, JacekRubunkiewicz Antoni Wójcik 2012
Ustroń cieszyński śląskie 2010.04 Mirosław Kamiński, Maciej Tomaszczyk Wojciech Rączkowski 2010
Wilamowice bielski śląskie 2010.03 Stanisław Marszałek, Magdalena Maleszyk Ziemowit Zimnal 2010
Wilkowice bielski śląskie 2010.04 Kazimierz Nowacki, Alicja Jurczyk Ziemowit Zimnal 2010
Wiśniowa myślenicki małopolskie 2010.04 Bartłomiej Szałamacha, Błażej Trzmiel Paweł Marciniec 2010
Zator oświęcimski małopolskie 2010.04 Ziemowit Zimnal Dariusz Grabowski 2010
Zebrzydowice cieszyński śląskie 2010.04 Jarosław Garecki, Kamil Adamek Ziemowit Zimnal 2010
Andrychów wadowicki małopolskie 2011.06 Józef Boratyn, Krzysztof Kasina Ziemowit Zimnal 2011
Biecz gorlicki małopolskie 2011.06 Bartłomiej Szałamacha, Błażej Trzmiel Ziemowit Zimnal 2011
Bobowa gorlicki małopolskie 2011.04 Andrzej Stoiński, Dariusz Wieczorek Ziemowit Zimnal 2011
Brenna cieszyński śląskie 2011.10 Józef Lewandowski, Tomasz Wojciechowski, Tomasz Salamon Antoni Wójcik 2011
Budzów suski małopolskie 2010.12 Aleksander Biel, Dariusz Grabowski, Jarosław Kaczorowski, Tadeusz Kołecki, Paweł Kwecko Antoni Wójcik/Wojciech Rączkowski 2010
Ciężkowice tarnowski małopolskie 2011.12 Magdalena Maleszyk, Waldemar Marszałek Ziemowit Zimnal 2011
Czarny Dunajec nowotarski małopolskie 2013.06 Izabela Laskowicz, Paweł Marciniec, Wojciech Rączkowski Dariusz Grabowski 2013
Czorsztyn nowotarski małopolskie 2011.11 Agnieszka Borecka, Weronika Danel, Radosław Wasiluk Paweł Marciniec/Antoni Wójcik 2011
Dukla krośnieński podkarpackie 2012.12 Waldemar Bardziński, Ryszard Chybiorz, Dominik Jura, Ryszard Kuzak, Józef Lewandowski, Kazimiera Malik Antoni Wójcik 2012
Gorlice miasto gorlicki małopolskie 2012.06 Wojciech Rączkowski, Teresa Mrozek Antoni Wójcik 2012
Gromnik tarnowski małopolskie 2011.10 Kazimierz Nowacki, Błażej Trzmiel Ziemowit Zimnal 2011
Grybów nowosądecki małopolskie 2012.06 Zbigniew Koluch, Danuta Nowicka Ziemowit Zimnal 2012
Grybów miasto nowosądecki małopolskie 2011.04 Zbigniew Koluch, Danuta Nowicka Ziemowit Zimnal 2011
Jabłonka nowotarski małopolskie 2014.04 Tomasz Wojciechowski, Antoni Wójcik Dariusz Grabowski 2014
Jaśliska krośnieński podkarpackie 2012.04 Danuta Cybulska, Wojciech Ozimkowski, Jacek Rubinkiewicz, Michał Śmigielski, Marta Tomaszczyk Antoni Wójcik 2012
Kalwaria Zebrzydowska wadowicki małopolskie 2011.06 Jarosław Kos, Konrad Boroń, Konrad Górka Wojciech Rączkowski 2011
Kamienica limanowski małopolskie 2011.04 Janusz Olszak, Robert Kaczmarczyk Antoni Wójcik 2011
Kamionka Wielka nowosądecki małopolskie 2013.06 Paweł Marciniec, Stanisław Lisicki, Izabela Laskowicz, Jacek Rubinkiewicz, Dariusz Grabowski, Aleksander Biel Ziemowit Zimnal 2013
Kęty oświęcimski małopolskie 2010.12 Jarosław Garecki, Kamil Adamek Ziemowit Zimnal 2010
Korzenna nowosądecki małopolskie 2011.06 Jerzy Jodłowski, Aleksandra Karbowniczak, Paweł Opach, Agnieszka Winiecka Paweł Marciniec 2011
Koszarawa żywiecki śląskie 2011.06 Zbigniew Koluch, Danuta Nowicka Wojciech Rączkowski 2011
Krościenko nad Dunajcem nowotarski małopolskie 2011.04 Edyta Jurewicz, Jarosław Kaczorowski, Wojciech Ozimkowski, Jacek Rubinkiewicz, Michał Śmigielski, Marta Tomaszczyk Wojciech Rączkowski 2011
Krynica-Zdrój nowosądecki małopolskie 2012.09 Krzysztof Karwacki, Edyta Rycio, Danuta Cybulska Antoni Wójcik/Wojciech Rączkowski 2012
Lanckorona wadowicki małopolskie 2011.04 Aleksander Frankiewicz, Mirosław Kamiński, Łukasz Nowacki, Renata Swadźba Antoni Wójcik/Wojciech Rączkowski 2011
Lipnica Wielka nowotarski małopolskie 2011.04 Jerzy Jodłowski, Tomasz Dobosz, Konrad Poroszewski Wojciech Rączkowski 2011
Łabowa nowosądecki małopolskie 2012.10 Michał Krasowski, Bogusława Kozanecka, Edyta Rycio Wojciech Rączkowski 2012
Łącko nowosądecki małopolskie 2012.03 Joanna Brytan, Agnieszka Kruzel, Tomasz Dobosz, Konrad Poroszewski Paweł Marciniec 2012
Łękawica żywiecki śląskie 2011.06 Andrzej Stoiński, Dariusz Wieczorek Paweł Marciniec 2011
Łososina Dolna nowosądecki małopolskie 2011.10 Michał Bąk, Michał Długosz, Elżbieta Gorczyca, Krzysztof Kasina, Tomasz Kozioł, Dominika Wrońska-Wałach, Przemysław Wyderski Antoni Wójcik 2011
Muszyna nowosądecki małopolskie 2012.12 Nestor Oszczypko, Marta Oszczypko-Clowes Wojciech Rączkowski 2012
Nawojowa nowosądecki małopolskie 2011.06 Krzysztof Karwacki, Edyta Rycio Paweł Marciniec 2011
Nowy Targ nowotarski małopolskie 2012.06 Jacek Rubinkiewicz, Krzysztof Karwacki, Paweł Kwecko Antoni Wójcik/Wojciech Rączkowski 2012
Nowy Targ miasto nowotarski małopolskie 2012.06 Jacek Rubinkiewicz, Krzysztof Karwacki, Paweł Kwecko Antoni Wójcik/Wojciech Rączkowski 2012
Ochotnica Dolna nowotarski małopolskie 2012.06 Edyta Jurewicz, Wojciech Ozimkowski, Jacek Rubinkiewicz, Michał Śmigielski, Marta Tomaszczyk, Danuta Cybulska, Aleksandra Stachowska, Paweł Stępczak Antoni Wójcik 2012
Piwniczna-Zdrój nowosądecki małopolskie 2012.10 Józef Boratyn, Michał Bąk, Konrad Boroń, Beata Cabała, Konrad Górka, Krzysztof Kasina, Jakub Sokalski, Przemysław Wyderski Wojciech Rączkowski 2012
Pleśna tarnowski małopolskie 2010.12 Dariusz Wieczorek, Rafał Dąbrowski, Andrzej Stoiński Paweł Marciniec 2010
Ryglice tarnowski małopolskie 2013.06 Leszek Jurys, Anna Małka, Tomasz Szarafin, Jerzy Frydel, Grzegorz Uścinowicz Ziemowit Zimnal 2013
Sękowa gorlicki małopolskie 2014.09 Ziemowit Zimnal, Bartłomiej Warmuz, Andrzej Michalski Antoni Wójcik 2014
Siepraw myślenicki małopolskie 2011.04 Bartłomiej Warmuz, Paweł Marciniec Wojciech Rączkowski 2011
Skrzyszów tarnowski małopolskie 2011.09 Dariusz Wieczorek, Andrzej Stoiński Ziemowit Zimnal 2011
Spytkowice wadowicki małopolskie 2010.12 Rafał Sikora, Andrzej Piotrowski, Sylwester Wilanowski Ziemowit Zimnal 2010
Stryszów wadowicki małopolskie 2011.11 Jan Dzierżek, Marcin Szymanek Antoni Wójcik 2011
Sułkowice myślenicki małopolskie 2012.12 Aleksander Biel, Dariusz Grabowski, Jarosław Kaczorowski, Tadeusz Kołecki, Kamil Michalik Antoni Wójcik 2012
Szaflary nowotarski małopolskie 2011.04 Mirosław Błaszkiewicz, Witold Bochenek, Anna Bucała, Michał Długosz, Dominik Płoskonka, Zofia Rączkowska Antoni Wójcik 2011
Szerzyny tarnowski małopolskie 2011.06 Mirosław Krawczyk, Marek Brzeziński, Magdalena Kucharska, Ryszard Zabielski Ziemowit Zimnal 2011
Tomice wadowicki małopolskie 2011.12 Tomasz Malata Antoni Wójcik/Wojciech Rączkowski 2011
Tuchów tarnowski małopolskie 2012.05 Piotr Dobrzański, Piotr Rybak, Karolina Neczyńska Paweł Marciniec 2012
Wadowice wadowicki małopolskie 2011.06 Jarosław Kos, Jakub Sokalski, Beata Cabała Ziemowit Zimnal 2011
Wieprz wadowicki małopolskie 2011.06 Izabela Laskowicz Paweł Marciniec 2011
Wisła cieszyński śląskie 2012.12 Rafał Sikora, Andrzej Piotrowski Antoni Wójcik 2012
Wojnicz tarnowski małopolskie 2011.09 Witold Popielski, Sławomir Kurkowski, Maciej Falkiewicz Paweł Marciniec 2011
Zawoja suski małopolskie 2011.09 Józef Boratyn, Michał Bąk, Przemysław Wyderski Wojciech Rączkowski 2011
Bircza przemyski podkarpackie 2013.10 Jarosław Kos, Konrad Boroń, Konrad Górka, Michał Bąk, Jakub Sokalski, Beata Karda, Przemysław Wyderski Tomasz Malata 2013
Brzeźnica wadowicki małopolskie 2013.04 Michał Krasowski, Bogusława Kozanecka, Edyta Rycio Wojciech Rączkowski 2013
Chełmiec nowosądecki małopolskie 2012.12 Zbigniew Koluch, Danuta Nowicka Paweł Marciniec 2012
Chłopice jarosławski podkarpackie 2012.03 Andrzej Albrycht, Ewelina Głaz, Adam Ożga Jacek Rubinkiewicz 2012
Czudec strzyżowski podkarpackie 2013.06 Jarosław Kaczorowski, Jacek Rubinkiewicz, Tadeusz Kołecki, Kamil Michalik, Dariusz Grabowski Antoni Wójcik 2013
Dębica dębicki podkarpackie 2012.12 Joanna Brytan, Agnieszka Kruzel Paweł Marciniec 2012
Dębica miasto dębicki podkarpackie 2012.04 Joanna Brytan, Agnieszka Kruzel Paweł Marciniec 2012
Fredropol przemyski podkarpackie 2013.06 Tomasz Dobosz, Aleksandra Karbowniczak Wojciech Rączkowski 2013
Frysztak strzyżowski podkarpackie 2012.12 Joanna Mirosław-Grabowska Antoni Wójcik 2012
Gródek nad Dunajcem nowosądecki małopolskie 2015.04 Antoni Wójcik, Tomasz Wojciechowski, Marcin Wódka, Urszula Krzysiek Dariusz Grabowski 2015
Jodłowa dębicki podkarpackie 2012.12 Dariusz Wieczorek, Rafał Dąbrowski Paweł Marciniec 2012
Krasiczyn przemyski podkarpackie 2013.06 Józef Boratyn, Konrad Boroń, Beata Cabała, Konrad Górka, Jakub Sokalski Tomasz Malata 2013
Krempna jasielski podkarpackie 2013.06 Michał Bąk, Przemysław Wyderski, Józef Boratyn Ziemowit Zimnal 2013
Lipinki gorlicki małopolskie 2012.12 Bartłomiej Warmuz Antoni Wójcik 2012
Łapsze Niżne nowotarski małopolskie 2013.06 Agnieszka Borecka, Weronika Danel, Mirosław Kamiński, Radosław Wasiluk Antoni Wójcik 2013
Łukowica limanowski małopolskie 2012.09 Janusz Olszak Antoni Wójcik 2012
Łużna gorlicki małopolskie 2012.06 Mirosław Błaszkiewicz, Witold Bochenek, Anna Bucała, Anna Budek, Michał Długosz, Małgorzata Kijowska, Dominik Płoskonka, Zofia Rączkowska, Sebastian Tyszkowski Ziemowit Zimnal 2012
Maków Podhalański suski małopolskie 2012.12 Ewa Kurowska, Józef Lewandowski, Tomasz Salamon, Jacek Szczygieł Wojciech Rączkowski 2012
Moszczenica gorlicki małopolskie 2012.06 Jarosław Garecki, Kamil Adamek Ziemowit Zimnal 2012
Mucharz wadowicki małopolskie 2012.06 Wiesław Sroczyński Wojciech Rączkowski 2012
Niebylec strzyżowski podkarpackie 2013.06 Aleksander Biel, Jarosław Kaczorowski, Jacek Rubinkiewicz, Dariusz Grabowski, Tadeusz Kołecki, Kamil Michalik, Krzysztof Karwacki Antoni Wójcik 2013
Nowy Sącz miasto m. Nowy Sącz małopolskie 2014.12 Antoni Wójcik, Urszula Krzysiek Dariusz Grabowski 2014
Nowy Żmigród jasielski podkarpackie 2013.04 Jarosław Kos, Michał Bąk, Przemysław Wyderski, Krzysztof Kasina Ziemowit Zimnal 2013
Podegrodzie nowosądecki małopolskie 2012.06 Zbigniew Koluch, Danuta Nowicka Paweł Marciniec 2012
Pruchnik jarosławski podkarpackie 2012.12 Witold Popielski, Maciej Falkiewicz Jacek Rubinkiewicz 2012
Rokietnica jarosławski podkarpackie 2012.09 Magdalena Kuna, Stanisław Marszałek Jacek Rubinkiewicz 2012
Ropa gorlicki małopolskie 2012.09 Edyta Rycio, Danuta Cybulska Ziemowit Zimnal 2012
Roźwienica jarosławski podkarpackie 2012.09 Sławomir Kurkowski, Marek Zygmunt Jacek Rubinkiewicz 2012
Rymanów krośnieński podkarpackie 2013.08 Jerzy Jodłowski, Konrad Poroszewski, Agnieszka Kruzel, Aleksandra Karbowniczak, Tomasz Dobosz Paweł Marciniec 2013
Rzepiennik Strzyżewski tarnowski małopolskie 2013.09 Mirosław Krawczyk, Magdalena Kucharska, Ryszard Zabielski Jacek Rubinkiewicz 2013
Stryszawa suski małopolskie 2014.09 Teresa Mrozek, Antoni Wójcik, Wojciech Rączkowski, Piotr Nescieruk Dariusz Grabowski 2014
Sucha Beskidzka miasto suski małopolskie 2012.04 Paweł Kwecko, Jacek Rubinkiewicz Wojciech Rączkowski 2012
Tarnów tarnowski małopolskie 2014.12 Krzysztof Lasoń, Sylwester Wilanowski, Michał Żaba / Rafał Sikora, Andrzej Piotrowski Ziemowit Zimnal 2014
Tarnów miasto m. Tarnów małopolskie 2012.06 Rafał Sikora, Andrzej Piotrowski Ziemowit Zimnal 2012
Uście Gorlickie gorlicki małopolskie 2015.06 Antoni Wójcik, Tomasz Wojciechowski, Zbigniew Perski, Andrzej Michalski, Szymon Maczuga Dariusz Grabowski 2015
Wiśniowa strzyżowski podkarpackie 2015.07 Antoni Wójcik, Marcin Wódka Dariusz Grabowski 2015
Mogilany krakowski małopolskie 2014.09 Antoni Wójcik, Bartłomiej Warmuz Jacek Rubinkiewicz 2014
Skawina krakowski małopolskie 2014.12 Antoni Wójcik, Teresa Mrozek Dariusz Grabowski 2014
Świątniki Górne krakowski małopolskie 2013.04 Antoni Wójcik, Bartłomiej Warmuz Dariusz Grabowski 2013
Rytro nowosądecki małopolskie 2013.06 Rafał Dąbrowski, Dariusz Wieczorek, Andrzej Stoiński Z.Zimnal/Antoni Wójcik 2013
Stary Sącz nowosądecki małopolskie 2014.09 Zbigniew Koluch, Danuta Nowicka Antoni Wójcik 2014
Szczawnica miasto nowotarski małopolskie 2014.06 Izabela laskowicz, Antoni Wójcik Wojciech Rączkowski 2014
Zembrzyce suski małopolskie 2013.09 Andrzej Stoiński, Dariusz Wieczorek Wojciech Rączkowski 2013
Bukowina Tatrzańska tatrzański małopolskie 2014.12 Antoni Wójcik, Bartłomiej Warmuz Jacek Rubinkiewicz 2014
Brzostek dębicki podkarpackie 2014.06 Zbigniew Koluch, Danuta Nowicka Paweł Marciniec/Ziemowit Zimnal 2014
Pilzno dębicki podkarpackie 2015.07 Paweł Marciniec, Ziemowit Zimnal, Marcin Wódka Antoni Wójcik 2015
Brzyska jasielski podkarpackie 2013.04 Paweł Kwecko, Jacek Rubinkiewicz Antoni Wójcik 2013
Jasło jasielski podkarpackie 2014.12 Rafał Sikora, Andrzej Piotrowski Antoni Wójcik 2014
Jasło miasto jasielski podkarpackie 2014.12 Rafał Sikora, Andrzej Piotrowski Antoni Wójcik 2014
Kołaczyce jasielski podkarpackie 2013.09 Andrzej Stoiński, Dariusz Wieczorek Paweł Marciniec 2013
Skołyszyn jasielski podkarpackie 2013.12 Krzysztof Karwacki, Paweł Kwecko, Aleksander Biel, Tadeusz Kołecki, Kamil Michalik, Jarosław Kaczorowski, Jacek Rubinkiewicz Antoni Wójcik 2013
Dubiecko przemyski podkarpackie 2015.07 Jacek Rubinkiewicz, Aleksander Biel, Jarosław Kaczorowski, Krzysztof Karwacki, Edyta Rycio, Tadeusz Kołecki, Leszek Jurys Tomasz Malata 2015
Krzywcza przemyski podkarpackie 2013.09 Agnieszka Kruzel, Aleksandra Karbowniczak, Tomasz Dobosz,  Piotr Dobrzański Antoni Wójcik 2013
Orły przemyski podkarpackie 2013.04 Piotr Dobrzański, Piotr Rybak Jacek Rubinkiewicz 2013
Przemyśl przemyski podkarpackie 2013.12 Edyta Rycio, Danuta Cybulska Wojciech Rączkowski 2013
Przemyśl miasto m. Przemyśl podkarpackie 2013.08 Edyta Rycio, Danuta Cybulska Wojciech Rączkowski 2013
Żurawica przemyski podkarpackie 2013.09 Jan Dzierżek, Wojciech Ozimkowski, Marcin Szymanek, Marta Tomaszczyk Jacek Rubinkiewicz 2013
Biały Dunajec tatrzański małopolskie 2014.06 Zbigniew Koluch, Danuta Nowicka Wojciech Rączkowski 2014
Poronin tatrzański małopolskie 2015.04 Izabela Laskowicz, Teresa Mrozek Jacek Rubinkiewicz 2015
Zakopane miasto tatrzański małopolskie 2014.12 Wojciech Rączkowski Jacek Rubinkiewicz 2014
Dębowiec jasielski podkarpackie 2014.04 Dariusz Wieczorek, Andrzej Stoiński, Rafał Dąbrowski Paweł Marciniec 2014
Osiek Jasielski jasielski podkarpackie 2013.12 Dariusz Wieczorek, Andrzej Stoiński Ziemowit Zimnal 2013
Tarnowiec jasielski podkarpackie 2014.10 Dariusz Wieczorek, Andrzej Stoiński Antoni Wójcik 2014
Chorkówka krośnieński podkarpackie 2014.09 Zbigniew Koluch, Danuta Nowicka Paweł Marciniec 2014
Iwonicz Zdrój krośnieński podkarpackie 2014.10 Dariusz Wieczorek, Andrzej Stoiński Tomasz Malata 2014
Jedlicze krośnieński podkarpackie 2014.09 Zbigniew Koluch, Danuta Nowicka Paweł Marciniec 2014
Korczyna krośnieński podkarpackie 2015.04 Aleksander Biel, Paweł Kwecko, Edyta Rycio, Kamil Michalik, Jacek Rubinkiewicz, Jarosław Kaczorowski Antoni Wójcik 2015
Krosno miasto m. Krosno podkarpackie 2014.06 Magdalena Kuna, Stanisław Marszałek Antoni Wójcik 2014
Krościenko Wyżne krośnieński podkarpackie 2013.12 Edyta Rycio, Danuta Cybulska Jacek Rubinkiewicz 2013
Miejsce Piastowe krośnieński podkarpackie 2013.12 Witold Popielski, Marek Zygmunt Jacek Rubinkiewicz 2013
Wojaszówka krośnieński podkarpackie 2014.10 Jarosław Kaczorowski, Jacek Rubinkiewicz, Krzysztof Karwacki, Kamil Michalik Antoni Wójcik 2014
Łańcut łańcucki podkarpackie 2015.04 Paweł Marciniec, Ziemowit Zimnal, Marcin Wódka Dariusz Grabowski 2015
Łańcut miasto łańcucki podkarpackie 2015.04 Paweł Marciniec Dariusz Grabowski 2015
Markowa łańcucki podkarpackie 2013.12 Michał Bąk, Przemysław Wyderski Ziemowit Zimnal 2013

Total Rows: 206