Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za nadesłane prace. Prace plastyczne wykonane najrozmaitszymi technikami sprawiły nam wiele radości i przyniosły wiele wspaniałych doznań estetycznych :)
Wiele prac pisemnych czytaliśmy z prawdziwym podziwem dla ich młodych autorów.
Dziękujemy!
Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w Oddziale Dolnośląskim PIG-PIB we Wrocławiu odbyło się w piątek 20 maja.
Uczestnicy konkursu wiedzy wzięli udział w teście, który zadecydował o zajętych miejscach.
Konkurs plastyczny
I miejsce
- Aleksandra Pazoła ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Lesznie, nauczyciel Urszula Pabisiak
II miejsce
- Anna Ginter ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Lesznie, nauczyciel Raisa Zalesińska
- Natalia Schwartz ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lesznie, nauczyciel Marzena Cichowlas
III miejsce
- Michał Calik ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaworze, nauczyciel Anna Kapiec
- Weronika Wójcik z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Strzegomiu, nauczyciel Izabela Kisły
- Marek Waszak ze Stow. na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość” w Głębockiem, nauczyciele Elżbieta Radke i Ilona Molińska
Wyróżnienia regulaminowe
- Wiktoria Lupa ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kowarach, nauczyciel Lidia Knap
- Wiktoria Najdul ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Poznaniu, nauczyciel Joanna Marcinkowska
- Urszula Kuszkowska ze Szkoły Podstawowej w Radwanicach, nauczyciel Katarzyna Kątnik
- Milena Orłowska ze Szkoły Podstawowej w Radwanicach, nauczyciel Katarzyna Kątnik
- Martyna Tomczyk ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Górze, nauczyciel Justyna Waścińska
- Miłosz Pietkiewicz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Strzegomiu, nauczyciel Izabela Kisły
- Joachim Taraszkiewicz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Strzegomiu, nauczyciel Izabela Kisły
- Marzena Pawlak ze Stow. na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość” w Głębockiem, nauczyciele Elżbieta Radke i Ilona Molińska
- Waldemar Waszak ze Stow. na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość” w Głębockiem, nauczyciele Elżbieta Radke i Ilona Molińska
- Jan Wyrwiński z Zespołu Szkół w Kąkolewie, nauczyciel Eliza Kosmalska
Wyróżnienia dodatkowe
- Tymoteusz Duczmal ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lesznie, nauczyciel Marzena Cichowlas - wyróżnienie Dyrektora OD PIG-PIB dr. hab. Zbigniewa Cymermana
- Przemek Rosiak ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaworze, nauczyciel Anna Kapiec - wyróżnienie Państwowej Służby Geologicznej
- Emilia Ciszak ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Głogowie, nauczyciel Małgorzata Uliczka - wyróżnienie Państwowej Służby Hydrogeologicznej
- Kacper Konieczny ze Szkoły Podstawowej nr 34 w Poznaniu, nauczyciel Elżbieta Matuszak - wyróżnienie NSZZ „Solidarność”
- Wiktoria Perykietka ze Szkoły Podstawowej w Masłowie, nauczyciel Lidia Szczepańska - wyróżnienie ZZ Pracowników PIG-PIB
- Weronika Szkudlarska ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lesznie, nauczyciel Marzena Cichowlas - wyróżnienie dr. hab. Stefana Cwojdzińskiego
- Maja Latańska ze Szkoły Podstawowej w Radwanicach, nauczyciel Katarzyna Kątnik - wyróżnienie organizatorów Konkursu
Konkurs wiedzy
poziom gimnazjalny
I miejsce
- Julia Klauza z Gimnazjum nr 1 w Jarocinie, opiekun pracy Renata Woźniak
II miejsce
- Martyna Wysocka z Gimnazjum w Czerninie, opiekunowie pracy Anna Salamon i Maria Czyżowska
III miejsce
- Jonasz Markiewicz z Gimnazjum w Borui Kościelnej, opiekun pracy Jolanta Łukaszewska
wyróżnienia
- Andreas Kruszakin-Liboska z Gimnazjum Dwujęzycznego w Złotoryi, opiekun pracy Iwona Nartowska-Sybis
- Jakub Frąckowiak z Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Lesznie, opiekun pracy Dominika Borowiak
- Michał Radke z Gimnazjum nr 1 w Kłodawie, opiekun pracy Ewa Piguła
poziom ponadgimnazjalny
I miejsce
- Bogusz Kulus z Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Kościanie, opiekun pracy Witold Kulus
II miejsce
- Przemysław Stasiuk z Liceum Ogólnokształcącego nr 3 we Wrocławiu, opiekun pracy Marta Helt
III miejsce
- Kacper Kiereta z I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrzeszowie, opiekun pracy Dorota Daszczyk
wyróżnienia
- Mateusz Tomasz Krotofil z Liceum Ogólnokształcącego nr 7 we Wrocławiu, opiekun pracy Jolanta Burliga
- Anita Chudyk z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze, opiekun pracy Jolanta Frąckiewicz
- Paulina Szram z Liceum Ogólnokształcącego w Wolsztynie, opiekun pracy Małgorzata Buda
Wyróżnienia przyznane przez WROCŁAWSKI ODDZIAŁ POLSKIEGO TOWARZYSTWA GEOLOGICZNEGO
- Wiktoria Lupa ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kowarach, nauczyciel Lidia Knap - najpiękniejsza praca plastyczna
- Andreas Kruszakin-Liboska z Gimnazjum Dwujęzycznego w Złotoryi, opiekun pracy Iwona Nartowska-Sybis - najlepsza praca pisemna gimnazjalisty
- Bogusz Kulus z Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Kościanie, opiekun pracy Witold Kulus - najlepsza praca licealisty
Wyniki półfinałów
|