Wyniki półfinałów - konkurs plastyczny
I miejsce
- Mularczyk Martyna, Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku, nauczyciel Ewa Chowaniec
II miejsce
- Dąbrowska Weronika, Szkoła Podstawowa w Świątkach, nauczyciele Stanisława Staszewska-Gorąca, Małgorzata Cierpisz, Urszula Morgrewicz
- Półtorak Antonia Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Matejki w Sopocie, nauczyciel Małgorzata Misztal
III miejsce
- Litwin Adrianna Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku, nauczyciel Anna Kapiec
- Maria Zielińska Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Łubiance, nauczyciel Stanisława Kardas
- Staniszewski JakubZespół Szkół w Sicienku, nauczyciele Elżbieta Radke i Monika Noińska-Swiniarska
Wyróżnienia regulaminowe
- Drzewiecka Natalia Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Słupsku, nauczyciel Ewa Szuchyta
- Ellwart SzymonSzkoła Podstawowa im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie, nauczyciel Mirela Rybakowska
- Gusman WanessaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Synów Pułku w Grudziądzu, nauczyciel Ewa Milewicz
- Kurowska MichalinaSzkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku, nauczyciel Ewa Chowaniec
- Lijewska AdaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Krasickiego w Lidzbarku Warmińskim, nauczyciel Katarzyna Tyl-Hatlińska
- Miszkiel Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku, nauczyciel Ewa Chowaniec
- Rzeszowski DamianSzkoła Podstawowa nr. 9 im. Kpt. Ż. W. K. O.
Borchardta w Rumii, nauczyciel Halina Klajnszmit
- Sarapuk PiotrSzkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu, nauczyciele Alicja Stando
- Szulc PatrycjaSzkoła Podstawowa w Świątkach, nauczyciele Stanisława Staszewska-Gorąca, Małgorzata Cierpisz, Urszula Morgrewicz
- Zaniewska JudytaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Reszelu, nauczyciel Edyta Pyrczak
Wyróżnienia dodatkowe
- Fanslau JuliaZespół Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku, nauczyciel Jacek Rydel
- Głazewska JuliaZespół Szkół Szkoła Podstawowa im Wojciecha Kętrzyńskiego
w Pasymiu, nauczyciel Aneta Gołaszewska
- Gołaszewska EwaZespół Szkół Szkoła Podstawowa im Wojciecha Kętrzyńskiego
w Pasymiu, nauczyciel Aneta Gołaszewska
- Gryszko KonradSzkoła Podstawowa nr 6 im. Konstantego Ildefonsa
Gałczyńskiego w Olsztynie, nauczyciel Bożena Nazarczuk
- Herbst AleksandraSzkoła Podstawowa w Żytkiejmach, nauczyciel Alicja Sawicka
- Kabała Jan Szkoła Podstawowa nr 3 im Ignacego Krasickiego w Lidzbarku Warmińskim, nauczyciel Katarzyna Tyl-Hatlińska
- Karbowska IzabelaSzkoła Podstawowa w Żytkiejmach, nauczyciel Alicja Sawicka
- Koniecko WiktoriaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w Ełku, nauczyciel Jolanta Smoleńska
- Matuszczak JanSzkoła Podstawowa nr 6 im. Konstantego Ildefonsa
Gałczyńskiego w Olsztynie, nauczyciel Bożena Nazarczuk
- Siegmund MajaZespół Szkół w Marcinkowie, nauczyciel Marzanna Chodorowska
- Bartecka WiktoriaSzkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni, nauczyciel Joanna Ligęza
- Damps MagdalenaSzkoła Podstawowa w Borzestowie, nauczyciel Krystyna Szlachetka
- Etmański MichałSzkoła Podstawowa w Borzestowie, nauczyciel Krystyna Szlachetka
- Gronowska MonikaSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim, nauczyciel Zyta Fimiarz
- Karmańska ZuzannaSzkoła Podstawowa nr 5 im. J.H. Derdowskiego w Chojnicach, nauczyciel Gabriela Słomińska
- Kopcińska JoannaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Słupsku, nauczyciel Ewa Szuchyta
- Krupa AleksandraZespół Szkół im. Janusza Korczaka w Łubiance, nauczyciel Stanisława Kardas
- Krupińska OliwiaSzkoła Podstawowa nr 27 w Chruścielu, nauczyciel Łucja Biedunkiewicz
- Łapa JulianSzkoła Podstawowa im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie, nauczyciel Beata Bednarczyk
- Ociesa AnastazjaSzkoła Podstawowa w Świątkach, nauczyciele Stanisława Staszewska-Gorąca, Małgorzata Cierpisz, Urszula Morgrewicz
- Piwowarczyk AnnaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Synów Pułku w Grudziądzu, nauczyciel Ewa Milewicz
- Romanowicz KingaSzkoła Podstawowa nr 3 im Kawalerów Orderu Uśmiechu
w Olsztynie, nauczyciel Adam Zmysłowski
- Skuratko BartoszSzkoła Podstawowa nr 6 Gałczyńskiego w Olsztynie, nauczyciel Bożena Nazarczuk
|